W dniu 12 czerwca 2018 w Rzeszowie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych, która była podsumowaniem tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły. Statuetki Prymu odebrali: Kacper Borys – zwycięzca Konkursu Matematycznego oraz Mikołaj Proczek – zwycięzca Konkursu Fizycznego. Tytuł „Wybitnego laureata” i pamiątkowy znaczek otrzymali: Mikołaj Proczek i Oskar Stępień, którzy posiadają dwa tytuły laureatów. Wyróżniona została również nasza szkoła – certyfikat  „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” odebrała pani wicedyrektor Halina Kubica a opiekunowie naukowi uczniów: pani Ewa Dworkiewicz, pani Renata Górka i pani Agnieszka Wrońska otrzymały dyplomy Podkarpackiego Kuratora Oświaty.