INSPIRACJE SĄ WŚRÓD NAS – V EDYCJA

23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej odbył się II etap konkursu plastycznego pt. „INSPIRACJE SĄ WŚRÓD NAS – V EDYCJA”. Na pierwszy etap wpłynęło ponad 200 prac artystycznych z powiatu mieleckiego. Jury wybrało 30 z nich a autorów zaprosiło do GOK-u w Padwi Narodowej do drugiego etapu. Uczestnicy II etapu wzięli udział w warsztatach plastycznych podczas których wykonali kompozycje plastyczną pt. „ Martwa natura”. Każdy z uczestników biorący udział wybrał sam technikę wykonania pracy. Zwyciężczynie tego etapu pojechały na dwudniowy plener malarski do Mymonia – Natalia Groele 2h Gim2, Monika Krawiec 2e Gim2, Miriam Siwińska 4a SP7, Julia Mrozik 7c SP7, Marika Buczek 7c SP7. Organizatorem konkursu jest Gmina Padew Narodowa i  Stowarzyszenie Rozwój Gminy Padew Narodowa w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Padwi Narodowej. Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.