LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W dniu 11 czerwca 2018 odbyło się uroczyste spotkanie laureatów i finalistów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych, rodziców oraz opiekunów naukowych nagrodzonych uczniów z dyrekcją szkoły.

Nagrodzeni uczniowie: Jagoda Bardowska, Aleksandra Bolechała, Kacper Borys, Hubert Chlost, Kacper Cisło, Joanna Gaj, Paulina Jabłońska, Kinga Kapinos, Maciej Kaźmierski, Maja Kokot, Patrycja Krajewska, Tomasz Martyński, Julia Mazur, Paweł Michalcewicz, Michał Mrozik, Wiktor Moskal, Arkadiusz Paterak, Daniel Pazdro, Krzysztof Pieróg, Bartosz Polak, Mikołaj Proczek, Oskar Stępień, Monika Śręba, Artur Wiącek, Kamil Woźniak.

Opiekunami naukowymi uczniów byli: Marzena Czubecka, Ewa Dworkiewicz, Barbara Góral - Kozioł, Urszula Kapuścińska - Kopacz, Łukasz Koźlik, Elżbieta Gmyrek, Renata Górka, Halina Jakubowska, Małgorzata Kisiel, Anna Mądry, Urszula Pezda, Grażyna Skowron, Beata Wiącek, Anna Wilk, Monika Wojtuszewska, Barbara Wójcik, Agnieszka Wrońska, Krystyna Żuczek.