6 czerwca 2018 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 13  odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom Miejskiego Konkursu Bibliotecznego na ilustrację do tekstu o tematyce patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca. W kategorii klas I – III uczennica naszej szkoły Anna Malita z klasy I b zdobyła III miejsce, a wyróżnienie otrzymała Milena Kusak z klasy I b. Dziewczynki wykonały  prace ilustrujące wiersz W. Bełzy pt. ,,Kto ty jesteś – Polak mały” pod opieką p. Lucyny Cisowskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Polityka ws. RODO

Polityka ws. RODO