Informujemy, że w dniach 16.07 – 31.07.2018 Hufiec ZHP w Mielcu organizuje obóz w Karwieńskich Błotach  dla dzieci zamieszkujących na terenie Gminy Miejskiej Mielec. Koszt wyjazdu wynosi 300 zł. Dochód miesięczny na jednego członka rodziny nie może przekroczyć  900 zł netto, z uwzględnieniem wszystkich pochodnych płacowych i dodatków. Szczegółowych informacji udziela pedagog Monika Zarzyczna – Saja (tel. 696 230 116).

Wyjazd dofinansowany jest ze środków Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu.