Dawid Książnicki, uczeń trzeciej klasy gimnazjum naszej Szkoły, wywalczył srebrny medal na 200 m stylem klasycznym na międzynarodowym wielomeczu pływackim, z udziałem reprezentacji : Austrii, Bułgarii, Czech, Cypru, Finlandii, Grecji, Izraela, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy i Polski,  który rozegrany został w dniach 24-25 marca br. w Limassol /Cypr/. Dawid uzyskał także czwarty wynik w tych zawodach na 100 m tym samym stylem.  Jego dobra postawa przyczyniła się do zwycięstwa reprezentacji polskich pływaków  w tych zawodach, a Dawid zostanie powołany do reprezentacji naszego kraju na kolejne wielomecze, które zostaną rozegrane w Pilźnie /Czechy/ w dniach 5-6 maja br.