Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 22 czerwca 2018 roku (piątek) wg następującego harmonogramu:

• godz. 8.00 – dla uczniów klas pierwszych i klasy czwartej szkoły podstawowej
  • godz. 9.00 – dla uczniów klasy szóstej i klas siódmych szkoły podstawowej  oraz klas drugich gimnazjum
  • godz. 10.30 – dla uczniów klas trzecich gimnazjum.

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach, następnie przechodzą na halę sportową.

Polityka ws. RODO

Polityka ws. RODO