ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

W dniu 18 maja 2018 (piątek) odbędzie się ostatnia w tym roku szkolnym zbiórka surowców wtórnych.

ZBIERAMY:
- makulaturę spakowaną w paczki (do 10 kg) powiązane sznurkiem lub oklejone taśmą
- opakowania plastikowe i umyte butelki (policzone i zgniecione, zapakowane w reklamówki lub w worki plastikowe)
- puszki aluminiowe (policzone) zgniecione i zapakowane w worki plastikowe
- baterie (policzone) w workach plastikowych
Zebrane surowce wtórne można oddawać także bezpośrednio do współpracującej ze szkołą – firmy recyklingowej „ Sinoma ‘’ ul.Partyzantów 15, tel 17 788 79 09
Fakt przekazania surowców należy potwierdzić kwitem wydanym przez w/w firmę, na którym powinno znaleźć się: imię i nazwisko ucznia,  klasa, rodzaj i ilość oddanych surowców.

Równocześnie informujemy, że kwity otrzymane z firmy "Sinoma" należy dostarczyć do dnia 24 maja 2018 roku.