Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

tel. 17 787 53 03
dodatkowy tel. w czasie zawieszenia zajęć: 667 654 280

 

Godziny pracy biblioteki w roku szkolnym 2021/2022

PONIEDZIAŁEK 7.30-14.00
WTOREK 7.30-14.00
ŚRODA 7.30-14.00
CZWARTEK 7.45-13.00
PIĄTEK 7.45-13.00

Regulamin wypożyczania podręczników

 

Katalog biblioteki szkolnej dostępny online!

Drodzy czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że od 1 października 2021 roku dostępny jest katalog online biblioteki szkolnej (katalog elektroniczny OPAC) . Dzięki niemu możecie sami przeglądać zbiory biblioteczne przez przeglądarkę internetową, również na urządzeniach mobilnych (telefonach komórkowych oraz tabletach).

Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musicie najpierw podać swój adres e-mail do biblioteki. Mail ten będzie Waszym loginem. Przed pierwszym logowaniem trzeba założyć konto użytkownika. Potem wystarczy kliknąć w ikonkę kluczyka w prawym górnym rogu i zalogować się.

Katalog dostępny jest przez stronę Biblioteki szkolnej https://bibliotekasp7.wixsite.com/mielec. Szczegółowe wskazówki logowania oraz instrukcję obsługi katalogu znajdziecie w zakładce MOLNET+ na stronie www Biblioteki szkolnej.

Zachęcam do zakładania kont, ponieważ logując się do systemu macie możliwość zdalnej rezerwacji wybranych pozycji, możecie śledzić informacje o tym, jaką książkę ostatnio wypożyczyliście lub kiedy powinniście oddać wypożyczoną lekturę, żeby nie przekroczyć terminu zwrotu.

Zapraszam do Biblioteki.

Powrót do strony głównej   <-


sp7front1

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec
Kategorie wydarzeń

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatności na stronie

Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij

Polityka prywatności na naszej stronie

POSTANOWIENIA OGÓLNE Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentujący organ SZKOŁA PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej „Administrator”, będący/a jednoczeście Usługodawcą. Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi warunkami