Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ignacego Łukasiewicza w Mielcu

tel. 17 787 53 03 lub 667 654 280

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Wisława Szymborska

 

Biblioteka SP7 gromadzi wiele interesujących książek.

Oprócz literatury dla dzieci i młodzieży oferujemy książki popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy, zbiory elektroniczne (encyklopedie, filmy) oraz księgozbiór podręczny udostępniany na miejscu. Łączna liczba zbiorów to około 17 tys. egzemplarzy.

W czytelni można przeczytać wybraną przez siebie książkę, sięgnąć po czasopismo i przygotować się do lekcji korzystając ze zbiorów biblioteki. W czytelni znajduje się również Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM), współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny, wyposażone w cztery stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, z których możecie korzystać.

Wszystkie informacje o działalności biblioteki znajdziecie na stronie internetowej Biblioteki Szkolnej https://bibliotekasp7.wixsite.com/mielec.

Tam znajdziecie również regulamin wypożyczania podręczników, a w zakładce MOLNET+ przeczytacie, w jaki sposób zalogować się do katalogu biblioteki i rezerwować sobie lektury i inne książki przez smartfon, czy tablet.

Zaglądajcie często do biblioteki i na naszą stronę internetową.

​Zapraszają : mgr Barbara Trybulec

 

Godziny otwarcia biblioteki w roku szkolnym 2023/2024

 

Poniedziałek – 8.00 – 14.00

Wtorek –          8.00 – 11.00

Środa –             8.00 – 11.00

Czwartek –       8.00 – 11.00

 

Powrót do strony głównej   <-


sp7front1

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ignacego Łukasiewicza w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec


Hymn szkoły

Jak Kopernik wstrzymał słońce,

Łukasiewicz mrok rozjaśnił,

By w wieczory,  noce ciemne

Wszystkim ludziom było jaśniej.

Jego lampa, choć naftowa, 

Śmiało już rzucała blask...

Czytaj dalej...

Laboratoria przyszłosci

Kategorie wydarzeń

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatności na stronie

Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij

Polityka prywatności na naszej stronie

POSTANOWIENIA OGÓLNE Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentujący organ SZKOŁA PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej „Administrator”, będący/a jednoczeście Usługodawcą. Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi warunkami