dodatkowy tel. w czasie zawieszenia zajęć: 667 654 280

Od 24 października 2020r. uczniowie klas IV – VIII pracują zdalnie na platformie TEAMS.

Wszystkie lekcje w tych klasach odbywaja się zgodnie z planem lekcji z wykorzystaniem platformy Teams.

Uczniowie wyróżnieni w I półroczu roku szkolnego 2020/2021

Miło nam poinformować, że w wyniku klasyfikacji półrocznej za osiągnięcia edukacyjne wyróżnionych zostało 38 uczniów w klasach 4-7.

Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Lista-uczniow-wyroznionych