Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ignacego Łukasiewicza w Mielcu

tel. 17 787 53 03 lub 667 654 280

Na rok szkolny 2021/2022 Rada Rodziców wybrała ofertę ubezpieczenia NNW firmy Wiener.

Suma ubezpieczenia 15 000 zł. Składka roczna 45zł

Ubezpieczenie jest dobrowolne (opłacane przez rodziców uczniów), obejmuje ochroną ubezpieczeniową dzieci 24h/dobę w kraju i za granicą.

Przystępując do ubezpieczenia rodzic jednocześnie wyraża zgodę na podanie firmie ubezpieczającej imienia i nazwiska dziecka.

Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia dostępne są w siedzibie ubezpieczyciela:

Rydzowscy Ubezpieczenia SP.J.
al. Niepodległości 5