dodatkowy tel. w czasie zawieszenia zajęć: 667 654 280

w Szkole Podstawowej Nr 7 w Mielcu

ZAPRASZAMY NA SMACZNE I ZDROWE POSIŁKI

INFORMACJE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Zapisu na obiady w abonamencie miesięcznym dla uczniów z klas I -III oraz IV – VII dokonać można tylko u ajenta stołówki telefonicznie tel. 731 392 093 od dnia 31 sierpnia 2020r. od godz. 9.00 do godz. 14.00

Koszt obiadu w abonamencie dla uczniów z klas I – III wynosi 7,50 zł. W skład zestawu obiadowego wchodzą: zupa, drugie danie oraz napój (gramatura posiłków dostosowana do grupy wiekowej: zupa 200ml, ziemniaki 100g, mięso 80g, surówka 60g, danie jarskie 200g).

Koszt obiadu w abonamencie dla uczniów z klas IV – VII wynosi: z zupą 10 zł., bez zupy 8,50 zł. (gramatura posiłków dostosowana do grupy wiekowej: zupa 250ml, ziemniaki 200g, mięso 120g, surówka 100g, danie jarskie 300g).

Jadłospis zaplanowany na 10 kolejnych dni dostępny jest na stołówce i stronie internetowej.

W przypadku, gdy dziecko zapisane na obiady miesięczne nie lubi jakiejś potrawy, rodzic może zamienić danie proponowane w danym dniu na pierogi, o czym  powinien poinformować ajenta telefonicznie do godz. 8.00.

Abonament opłacany jest z góry przelewem na konto ajenta do 5 dnia danego miesiąca (5-ty dzień każdego miesiąca jest dniem, w którym wpłata powinna już być zaksięgowana). Brak wpłaty w terminie traktowany jest jako rezygnacja z abonamentu, a skonsumowane obiady liczone są w cenach obiadów jednorazowych.

Dane do przelewu:

Gastronomia Elżbieta Rudek

ul. Grunwaldzka 7, 39-300 Mielec

nr konta: 45 9184 0004 2001 0002 1962 0001

UWAGA! W tytule zobowiązania przelewu należy podać dane ucznia (imię, nazwisko i klasę) oraz miesiąc opłacanego abonamentu.

W przypadku nieobecności dziecka na obiedzie w kolejnym miesiącu odliczane są tylko nieobecności zgłoszone do ajenta do godz. 8.00 w dniu nieobecności (tel. 731 392 093 lub SMS).

Istnieje też możliwość przygotowania drugiego śniadania dla dziecka, które można zamówić u ajenta telefonicznie w danym dniu (kanapki, owsianka, herbata, itp. – ceny do wglądu w stołówce).

Z obiadów można też korzystać  jednorazowo w danym dniu płacąc gotówką przy odbiorze:

zupa –  3,50

danie mięsne –  9,50

danie jarskie – 8,50

pierogi ruskie –  7,50

pierogi z kapusta – 8,00

pierogi z mięsem – 9,50

Uwaga! pierogi zamawia się przerwę wcześniej.

Do obiadu na wynos doliczamy 0,60zł za opakowanie.

KOSZTY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA OBIADY W ABONAMENCIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Koszt obiadów liczony jest: ilość dni w m-cu x stawka dzienna

Wykaz należności  za obiady w abonamencie dla uczniów kl I – III

Miesiąc Ilość dni Kwota należności Termin wpłat
wrzesień
październik
grudzień
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

w/w m-cach uwzględniono: przerwy  świąteczne, ferie zimowe

Wykaz należności  za obiady w abonamencie dla uczniów kl IV – VII

(tylko II dania – najczęściej wybierany wariant przez uczniów kl. IV – VII)

Miesiąc Ilość dni Kwota należności Termin wpłat
wrzesień
październik
grudzień
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

w/w m-cach uwzględniono: przerwy  świąteczne, ferie zimowe

Dania przygotowywane w kuchni szkolnej mogą zawierać alergeny*. Dokładny skład potraw dostępny jest w stołówce szkolnej.

Wszystkie potrawy serwowane w stołówce przygotowywane są przez nasz personel.

Zastrzega się możliwość zmian w jadłospisie.

* – wykaz alergenów