SZANOWNI RODZICE DZIECI 7- LETNICH

W związku ze zbliżającymi się zapisami do szkół podstawowych proszę o zapoznanie się z WAŻNYMI INFORMACJAMI:

1. Zapisu do klas 1 na rok szkolny 2019/2020 będzie można dokonać w dniach od 18 do 24 marca 2019r. WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

2. Do skutecznego zapisu wymagane będzie:

a) założone konto na stronie eUrzędu Miejskiego w Mielcu pod linkiem: https://eurzad.um.mielec.pl/

b) posiadanie profilu zaufanego ( podpis elektroniczny), który można założyć po linkiem: https://epuap.gov.pl

3. Wszelkiej informacji i pomocy udzielać będziemy pod nr tel. 17 787 5303 oraz podczas Dnia Otwartego , który odbędzie się w naszej szkole 19 marca w godzinach od 17.00 do 18.30.

 

Inne szczegóły wkrótce.

 

 

Z poważaniem:

Małgorzata Wacławska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej   <-


sp7front1

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec
Zobacz Galerie

Sp7_postimg

Sp7_postimg

Sp7_postimg

Sp7_postimg


Kategorie wydarzeń

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatności na stronie

Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij

Polityka prywatności na naszej stronie

POSTANOWIENIA OGÓLNE Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentujący organ SZKOŁA PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej „Administrator”, będący/a jednoczeście Usługodawcą. Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi warunkami