SZANOWNI RODZICE DZIECI 7- LETNICH

W związku ze zbliżającymi się zapisami do szkół podstawowych proszę o zapoznanie się z WAŻNYMI INFORMACJAMI:

1. Zapisu do klas 1 na rok szkolny 2019/2020 będzie można dokonać w dniach od 18 do 24 marca 2019r. WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

2. Do skutecznego zapisu wymagane będzie:

a) założone konto na stronie eUrzędu Miejskiego w Mielcu pod linkiem: https://eurzad.um.mielec.pl/

b) posiadanie profilu zaufanego ( podpis elektroniczny), który można założyć po linkiem: https://epuap.gov.pl

3. Wszelkiej informacji i pomocy udzielać będziemy pod nr tel. 17 787 5303 oraz podczas Dnia Otwartego , który odbędzie się w naszej szkole 19 marca w godzinach od 17.00 do 18.30.

Inne szczegóły wkrótce.

Z poważaniem: