Szko艂a Podstawowa nr 7 im. Ignacego 艁ukasiewicza w Mielcu

tel. 17 787 53 03 lub 667 654 280

Podczas rozegranych XIX Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, ucze艅 naszej szko艂y oraz zawodnik Uczniowskiego Klubu Si贸demka zdobyli 3. miejsce! 馃弳 W konkurencji Kuby wzi臋艂o udzia艂 14 zawodnik贸w z r贸偶nych zak膮tk贸w Polski.

Po dw贸ch wygranych walkach, Kuba stan膮艂 do starcia o fina艂 z utalentowanym zawodnikiem z Warszawy. Cho膰 ta potyczka zako艅czy艂a si臋 niepowodzeniem, to walka by艂a zaci臋ta, a Kuba pokaza艂 ogromn膮 determinacj臋 i umiej臋tno艣ci. 馃挭

Dzi臋kujemy Kubie za godne reprezentowanie naszej szko艂y na tak presti偶owej imprezie o zasi臋gu og贸lnopolskim.

Zapraszamy uczni贸w naszej szko艂y na treningi brazylijskiego jiu jitsu 聽w Uczniowskim Klubie Sportowym Si贸demka!

Powr贸t do strony g艂贸wnej 聽 <-


sp7front1

Szko艂a Podstawowa nr 7 im. Ignacego 艁ukasiewicza w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec


Hymn szko艂y

Jak Kopernik wstrzyma艂 s艂o艅ce,

艁ukasiewicz mrok rozja艣ni艂,

By w wieczory,noce ciemne

Wszystkim ludziom by艂o ja艣niej.

Jego lampa, cho膰 naftowa,

艢mia艂o ju偶 rzuca艂a blask...

Czytaj dalej...

Laboratoria przysz艂osci


Kategorie wydarze艅

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway J臋zyk obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatno艣ci na stronie

Je艣li chcesz otrzyma膰 notatk臋 o naszej polityce prywatno艣ci na sw贸j adres e-mail, wpisz go i kliknij wy艣lij

Polityka prywatno艣ci na naszej stronie

POSTANOWIENIA OG脫LNE Administratorem danych osobowych zbieranych za po艣rednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentuj膮cy organ SZKO艁A PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej 鈥濧dministrator鈥, b臋d膮cy/a jednocze艣cie Us艂ugodawc膮. Dane osobowe Us艂ugobiorcy s膮 przetwarzane zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustaw膮 o 艣wiadczeniu us艂ug drog膮 elektroniczn膮 z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dok艂ada szczeg贸lnej staranno艣ci w celu ochrony interes贸w os贸b, kt贸rych dane dotycz膮, a w szczeg贸lno艣ci zapewnia, 偶e zbierane przez niego dane s膮: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem cel贸w i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do cel贸w, w jakich s膮 przetwarzane oraz przechowywane w postaci umo偶liwiaj膮cej identyfikacj臋 os贸b, kt贸rych dotycz膮, nie d艂u偶ej ni偶 jest to niezb臋dne do osi膮gni臋cia celu przetwarzania.

Zgadzam si臋 z wy偶ej wymienionymi warunkami