
W poniedziałek 15 czerwca uczniowie klas IV-tych uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Krakowa. To był dzień pełen wrażeń, odkryć i niezapomnianych przeżyć! Uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Krakowa, gdzie pod opieką przewodnika poznawali najpiękniejsze zakątki dawnej stolicy Polski. Spacerując po Wawelu, podziwiając Kaplicę Zygmuntowską, zaglądając do Smoczej Jamy oraz przemierzając Rynek Główny, Sukiennice i okolice Bazyliki Mariackiej, mogli poczuć wyjątkową atmosferę tego historycznego miasta.
Po chwili odpoczynku i wspólnym posiłku uczestnicy odwiedzili Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI. Wystawa „W stronę światła” pozwoliła im w niezwykły sposób doświadczać nauki, pobudzając ciekawość, wyobraźnię i wszystkie zmysły.
Wycieczka była doskonałą okazją nie tylko do zdobywania wiedzy, ale także do integracji, wspólnego przeżywania przygód i tworzenia pięknych wspomnień. Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale pełni uśmiechów, nowych doświadczeń i inspiracji do dalszego odkrywania świata. 😊
ul. Grunwaldzka 7
39-300 Mielec
Jak Kopernik wstrzymał słońce,
Łukasiewicz mrok rozjaśnił,
By w wieczory, noce ciemne
Wszystkim ludziom było jaśniej.
Jego lampa, choć naftowa,
Śmiało już rzucała blask...
Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends
Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij