W dniu 5.12.2018r. na pływalni MOSiR odbyły się „Mikołajkowe Zawody Pływackie” dla klas I-III. W zawodach tych udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Gajda Patryk, Dudek Katarzyna, Wolak Laura, Łanocha Amelia, Szewczyk Krystian, Rybak Szymon, Włoszczyna Aleksandra, Kokoszka Michał, Strąk Jakub, Kawalec Lena, Nowak Paulina, Filas Maja, Kusak Milena, Madera Aleksandra i Kubik Milena. Miło nam poinformować, że Włoszczyna Aleksandra z kl. 1c zajęła I miejsce na dystansie 25 m nogami  do stylu grzbietowego, Kawalec Lena z kl. 2b V miejsce na dystansie 25 m nogami do stylu grzbietowego oraz Rybak Szymon z kl. 1c  VI miejsce  na dystansie 25 m nogami do stylu grzbietowego. Dziękujemy całej drużynie za niesamowite zaangażowanie i postawę podczas zawodów.