dodatkowy tel. w czasie zawieszenia zajęć: 667 654 280

Serdecznie gratulujemy absolwentce naszej szkoły Wiktorii Klich otrzymania stypendium dla najzdolniejszych uczniów podkarpackich szkół w ramach Programu „Nie zagubić talentu”.

Wiktoria wykazywała szerokie zainteresowania różnymi dziedzinami nauki  a wytrwałość, systematyczność  i umiejętność opanowania szerszego zakresu wiedzy pomogło jej osiągnąć liczne sukcesy z przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i matematyki. Uczęszczała na zajęcia dodatkowe z tych przedmiotów, została objęta indywidualnym programem nauczania z matematyki oraz poszerzała wiedzę indywidualnie. Bardzo mocno angażowała się działania na rzecz szkoły, a także w działalność na rzecz środowiska lokalnego i akcji charytatywnych.

Wiktorię charakteryzuje się wysoka kultura osobista oraz ogromna pasja przy realizacji każdego powierzonego jej zadania. Te cechy budzą szacunek i są doceniane zarówno przez nauczycieli, jak również przez rówieśników, których potrafi wspierać w różnych sytuacjach.

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych Wiktorii w roku 2019/2020:

-Laureat konkursu kuratoryjnego z j. polskiego

-Laureat konkursu kuratoryjnego z matematyki

-Finalista kuratoryjnego konkursu z fizyki

-Finalista kuratoryjnego konkursu z geografii

-Finalista kuratoryjnego konkursu z chemii

Działania na rzecz szkoły i społeczności lokalnej

-działalność w samorządzie szkolnym pełniąc funkcje przewodniczącej samorządu uczniowskiego

-pomoc przy organizacji wydarzeń szkolnych  – „Pasowania Pierwszoklasistów”  „Dnia Otwartego”

-prowadzenie imprez szkolnych jako konferansjer

Inne działania promujące szkołę i propagujące wartość edukacji

-reprezentowanie szkoły na II etapie ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Matematyczna Juniorów w Stalowej Woli