Informacje szkolne

GODZINY PRACY SEKRETARIATU UCZNIOWSKIEGO:  7.30 – 15.30

GODZINY PRACY PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGA

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

19, 20, 21 kwietnia 2017  – egzaminy gimnazjalne

31 października 2016
22 grudnia 2016 – Wigilia szkolna i Wigilie klasowe
2 maja 2017
16 czerwca 2017 (piątek po Bożym Ciele)
22 czerwca 2017

SPOTKANIA OTWARTE

W roku szkolnym 2017/2018 rodzice uczniów naszej szkoły będą mogli uzyskać wszelkie informacje w czasie spotkań otwartych. Daty spotkań oraz wykaz sal, w których będą nauczyciele znajdują się w pliku dostępnym w tym miejscu.

Polityka ws. RODO

Polityka ws. RODO