Dnia 8 grudnia kończącego się już roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu odbyło się pierwsze Modelarskie Podsumowanie Sezonu, na którym swoje modele wystawiał uczeń naszej szkoły Bartosz Kawa.

Bartek otrzymał dwa wyróżnienia: pierwsze za udział w konkursie (gdyż uczestników konkursu było za mało, aby rozegrać klasy, w których startował), oraz drugie za model czołgu Tygrys w skali 1:72 dla najlepszego juniora. Nagrodę ufundowało Stowarzyszenie Modelarzy Kieleckich.

Natomiast na początku października w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Rzeszowie podczas 15 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modeli Redukcyjnych Bartek zajął 2 miejsce w klasie „pojazdy bojowe skala 1:48 i mniejsze” za model czołgu ISU-122 oraz 3 miejsce w klasie „pojazdy cywilne” za model Mini Countryman WRC.

Uczniowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.