Dnia 8 grudnia kończącego się już roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu odbyło się pierwsze Modelarskie Podsumowanie Sezonu, na którym swoje modele wystawiał uczeń naszej szkoły Bartosz Kawa.

Bartek otrzymał dwa wyróżnienia: pierwsze za udział w konkursie (gdyż uczestników konkursu było za mało, aby rozegrać klasy, w których startował), oraz drugie za model czołgu Tygrys w skali 1:72 dla najlepszego juniora. Nagrodę ufundowało Stowarzyszenie Modelarzy Kieleckich.

Natomiast na początku października w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Rzeszowie podczas 15 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modeli Redukcyjnych Bartek zajął 2 miejsce w klasie „pojazdy bojowe skala 1:48 i mniejsze” za model czołgu ISU-122 oraz 3 miejsce w klasie „pojazdy cywilne” za model Mini Countryman WRC.

Uczniowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Powrót do strony głównej   <-


sp7front1

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec
Zobacz Galerie

Sp7_postimg

Sp7_postimg

Sp7_postimg

Sp7_postimg


Kategorie wydarzeń

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatności na stronie

Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij

Polityka prywatności na naszej stronie

POSTANOWIENIA OGÓLNE Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentujący organ SZKOŁA PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej „Administrator”, będący/a jednoczeście Usługodawcą. Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi warunkami