Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ignacego Łukasiewicza w Mielcu

tel. 17 787 53 03 lub 667 654 280

30 maja uczniowie klas piątych wykazali się wieloma umiejętnościami podczas spotkania podsumowującego interdyscyplinarny projekt Five o’clock w tajemniczym ogrodziePo obejrzeniu prezentacji na temat brytyjskich tradycji nie tylko kulinarnych dzieci miały okazję porozmawiać przy cieście królowej Viktorii i filiżance świeżo zaparzonej (zgodnie ze złotymi zasadami G. Orwella) herbacie, a następnie przez furtkę wejść do tajemniczego ogrodu”.  

Stworzono go na zielonym terenie przed budynkiem szkoły. Piątoklasiści udekorowali własne ogrody samodzielnie wykonanymi pracami. Po wykonaniu zadań nadszedł czas na finał: odgrywanie – w języku angielskim i polskim – wybranych scen z powieści F. H. Burnett. Wspólnie spędzone chwile pozwoliły ujawnić wiele ukrytych dotąd talentów, przypominały wszystkim także, jak ważne są kontakty z innymi ludźmi oraz z naturą.  

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac uczniowskich – fotografii i rysunków związanych z ogrodami.  

Więcej zdjęć na szkolnym facebooku: https://www.facebook.com/sp7mielec

Powrót do strony głównej   <-


sp7front1

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ignacego Łukasiewicza w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec


Hymn szkoły

Jak Kopernik wstrzymał słońce,

Łukasiewicz mrok rozjaśnił,

By w wieczory,  noce ciemne

Wszystkim ludziom było jaśniej.

Jego lampa, choć naftowa, 

Śmiało już rzucała blask...

Czytaj dalej...

Laboratoria przyszłosci


Kategorie wydarzeń

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatności na stronie

Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij

Polityka prywatności na naszej stronie

POSTANOWIENIA OGÓLNE Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentujący organ SZKOŁA PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej „Administrator”, będący/a jednoczeście Usługodawcą. Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi warunkami