Dzieci klas pierwszych uczęszczające na świetlicę wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Wiech i p. Agnieszką Cisło przygotowały spektakl pt. „Świąteczny czas”, który odbył się 14.12.2018r., o godz. 16.00. Na przedstawienie zaproszono rodziców. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po występie odbyły się warsztaty ozdób świątecznych. Wykonano bombki, łańcuchy, gwiazdki, Mikołaje, bałwanki, reniferki.  Dzieci wraz z rodzicami wspólnie pracowali, świetnie się przy tym bawiąc.