dodatkowy tel. w czasie zawieszenia zajęć: 667 654 280

SZANOWNI RODZICE DZIECI 7-LETNICH

W związku ze zbliżającymi się zapisami do szkół podstawowych prosimy o zapoznanie się z WAŻNYMI INFORMACJAMI, które ułatwią Państwu przejście przez proces rekrutacji elektronicznej.

1. Zapisu do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 będzie można dokonać WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
w dniach od 1 do 8 marca 2021r.

2. Do skutecznego zapisu wymagane będzie:
a) posiadanie profilu zaufanego, który można założyć poprzez:
– konto bankowe w wybranych bankach (bez dodatkowego potwierdzania),
– pod linkiem: epuap.gov.pl  (konieczne potwierdzenie danych w jednym z urzędów: Urzędzie Miejskim, Urzędzie Skarbowym lub ZUS).
b) zalogowanie się profilem zaufanym na stronie https://eurzad.um.mielec.pl

3. Przed rozpoczęciem zapisu warto zapoznać się z przygotowanymi dla rodziców poradami: 7 KROKÓW DO SIÓDEMKI, czyli jak w siedmiu krokach zapisać dziecko do naszej szkoły oraz ZASADAMI PRZYJĘCIA DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2021/2022.

4. Wszelkich informacji i pomocy udzielać będziemy pod nr tel. 17 787 53 03 lub 667 654 280.

Siódemka nie jest nudna!
Sp7- szkoła pełna zagadek.
Każdy sześcio- i siedmiolatek powinien to zobaczyć! Udanej zabawy. A na końcu czeka na Was konkurs! Powodzenia ❤️

Dlaczego my…

Ciekawe informacje znajdą Państwo w panelu

#przestrzeń kreatywna