17 grudnia 2018r. w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się  uroczysta Gala Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci -,,Niezwykłe opowieści” . Podczas koncertu laureatów wystąpiła Aleksandra Madera z klasy 2 b, która wywalczyła I nagrodę w finale wojewódzkim tego konkursu w kategorii piosenka. Odbył się też wernisaż wystawy prac plastycznych, które zostały nagrodzone w tym konkursie. Spośród nadesłanych 876 prac wyłoniono 38 laureatów. Anna Malita z klasy 2b otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną pod tytułem ,,Wars i Sawa”. Serdecznie gratulujemy Oli i Ani!  Życzymy im dalszych sukcesów!