W ramach działań związanych z projektem „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu” klasy 1 i 2 wyruszyły na poszukiwanie źródeł zdrowego i smacznego jedzenia. 3 kwietnia w ramach zajęć rozwijających kreatywność uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie kulinarnym „MasterChef Siódemki”, podczas którego przygotowali sałatki owocowe, warzywne lub owocowo-warzywne. W tym czasie klasy pierwsze wyruszyły na poszukiwanie nowych smaków podążając tropem zdrowych produktów. Ślady doprowadziły ich na finał konkursu. Jury „Masterchef Siódemki” w składzie panie dyrektor Małgorzata Wacławska i Halina Kubica oraz pani Iwona Groele podczas degustacji przygotowanych potraw wyłoniło po trzech finalistów w każdej z klas:

II a – Ariona Meckaj, Jakub Strąk, Marcin Prędota,

II b – Paulina Nowak, Michał Jeleń, Jakub Kopacz,

II c – Magdalena Góra, Filip Niedbała, Wiktor Wołosz.

Finaliści musieli następnie zmierzyć się z dodatkowymi konkurencjami. Rozpoznawali tajemnicze smaki oraz odpowiadali na pytania z zakresu kulinariów. Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięstwo odnieśli:

II a – Marcin Prędota,

II b – Jakub Kopacz,

II c – Wiktor Wołosz.

Po dekoracji zwycięzców i gratulacjach nastąpiła wspólna degustacja przygotowanych sałatek.

 

Poniżej znajduje się link z relacji o tytuł „MasterChefa Siódemki”. Prosimy o głosy.

Galeria konkursowa

 

 

Powrót do strony głównej   <-


sp7front1

Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

ul. Grunwaldzka 7

39-300 Mielec
Zobacz Galerie

Sp7_postimg

Sp7_postimg

Sp7_postimg

Sp7_postimg


Kategorie wydarzeń

Bez kategorii Sport Konkursy Muzyka Norway Język obcy Biblioteka Deals Wydarzenie Lekcja Clothing Wycieczka Doswiadczenie Trends


Polityka prywatności na stronie

Jeśli chcesz otrzymać notatkę o naszej polityce prywatności na swój adres e-mail, wpisz go i kliknij wyślij

Polityka prywatności na naszej stronie

POSTANOWIENIA OGÓLNE Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej sp7.mielec.pl. jest GMINA MIEJSKA MIELEC reprezentujący organ SZKOŁA PODSTAWOWA NR7, Ul. Grunwaldzka 7 39-300 Mielec: , dalej „Administrator”, będący/a jednoczeście Usługodawcą. Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są: przetwarzane zgodnie z prawem, zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami, merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi warunkami